Humanitárna výstava v Košiciach

 

Navštívte informačne vzdelávaciu výstavu v Košiciach na Hlavnej ulici pri Dolnej bráne v rámci Európskeho turné žltého stanu pomoci.

 

 

 

Priamo z Kodane prišiel do Košíc putovný stan dobrovoľných duchovných a prináša zo sebou praktické riešenia pre širokú verejnosť. Mottom výstavy je „Nezáleží na tom, aký problém človek rieši, ale niečo sa s tým dá urobiť“.

 

Výstava ukazuje pomoc dobrovoľných duchovných pri najväčších katastrofách v nedávnych dejinách.

 

Na tejto vzdelávacej výstave návštevníci nájdu odpovede na to, ako zlepšiť vzťahy s inými ľuďmi, ako zlepšiť svoju výkonnosť v práci, ako rýchlejšie dosiahnuť svoj cieľ, ako zlepšiť svoju schopnosť študovať, ako zorganizovať svoj život lepšie, ako pomôcť pri chorobách a zraneniach, ako vyriešiť konflikt v rodine a ako pomôcť priateľom prestať užívať drogy.

 

Výstava okrem vzdelávacích tém poukazuje na skutočné príčiny úpadku morálnych hodnôt v spoločnosti, zdroj rasizmu a náboženskej netolerancie, zdroj falošných a nefunkčných riešení, spôsobujúcich nárast kriminality a užívania drog.

 

KDE :

Od 19. septembra do 22. septembra 2017 – Hlavná, pri Dolnej bráne, Košice

Od 25. septembra 2017 do 4. októbra 2017 – pred Domom techniky, Congress Hotel Centrum, Južná trieda 2A, 043 23 Košice

Od 5. októbra do 19. októbra 2017 – Hlavná, pri dolnej bráne, Košice

 

Vstup na výstavu je zadarmo.

Pomáhajú komunitám

Či už slúži vo svojich vlastných komunitách alebo na druhej strane sveta, mottom scientologických dobrovoľných duchovných je: „Niečo sa s tým dá urobiť“. Program bol vytvorený v polovici sedemdesiatych rokov L. Ronom Hubbardom, je sponzorovaný Medzinárodnou Scientologickou cirkvou a ako náboženská sociálna služba dnes vytvára jednu z najväčších a najviac viditeľných medzinárodných nezávislých pomocných síl.

Problémové oblasti života

Dobrovoľný duchovný je teda „osoba, ktorá dobrovoľne pomáha svojim blízkym tým, že opäť vracia účel, pravdu a duchovné hodnoty do života ostatných ľudí“. Stovky tisíc scientológov a ďalších ľudí bolo vytrénovaných osobne alebo online v širokom spektre zručností, ktoré využívajú scientologické základy, aby priniesli úľavu od fyzickej, mentálnej alebo duševnej bolesti a zlepšili akúkoľvek stránku života – komunikáciu, štúdium, manželstvo, rodičovstvo, vysporiadanie sa so stresom, úspech na pracovisku, dosahovanie cieľov a mnoho ďalšieho.

Pomoc pri katastrofách

Okrem toho, svetová sieť dobrovoľníkov tvorí stály scientologický záchranársky tím, ktorý sa mobilizuje v časoch pohrôm, spôsobených ľuďmi alebo prírodou, reaguje na výzvu, kedykoľvek je treba. Pri spolupráci s približne 1 000 organizáciami a agentúrami využili svoje zručnosti a skúsenosti pri poskytovaní fyzickej podpory a duševnej pomoci v stovkách miest pohrôm.

Spolupráca pri pomoci

[testimonials_carousel number_per_slide=“3″ show_title=“yes“ show_rating=“yes“ author_image=“yes“ author_text_font_weight=“600″ show_navigation=“yes“ navigation_style=“light“ auto_rotate_slides=“5″ author_text_color=“#1fb9b9″ author_text_font_size=“13″]
[action full_width=“yes“ content_in_grid=“yes“ type=“normal“ text_font_weight=““ show_button=“yes“ button_target=“_self“ background_image=“64″ padding_top=“20″ padding_bottom=“20″ button_text_color=“#ffffff“ button_hover_text_color=“#ffffff“ button_background_color=“rgba(255,255,255,0.2)“ button_hover_background_color=“rgba(255,255,255,0.4)“ button_text=“Reserve“ button_link=“#“]

Pošlite nám správu ak vás zaujíma viac

[/action]