Dynamiky existencie - Žltý stan
4
product-template-default,single,single-product,postid-15781,theme-bridge,bridge-core-2.6.2,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-3,qode-theme-ver-24.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
Sale

Dynamiky existencie

5.00

Už celé stáročia sa človek pokúšal nájsť svoje miesto v tomto materiálnom svete

K jednoznačným odpovediam nebol schopný dôjsť. Nenašli ich ani starí Gréci, ani materialistickí učenci dnešnej doby.

 Zostalo to tak až do okamihu, kedy L. Ron Hubbard zrelizoval svoj cieľ, o ktorý dlho usiloval: objavil zjednocujúci princíp, ktorý sa vzťahuje na celý život = spoločný menovateľ, pomocou ktorého by bolo možné pochopiť všetkých ľudí (a v skutočnosti i celý život).

Kategórie:
Popis

Po stáročia sa človek pokúšal nájsť svoje miesto v tomto materiálnom svete

Kládol si otázky, na ktoré nemal odpovede:

 Aké je postavenie človeka k zvyšku všetkého živého a k svojim blížnym?
 A aké sú jeho skutočné zodpovednosti a ku komu?
 Ako sa optimálne rozhodovať v akejkoľvek oblasti života?

Nebol schopný dôjsť k jednoznačným odpovediam. Nenašli ich ani starí Gréci, ani materialistickí učenci dnešnej doby.

Zostalo to tak až do okamihu, kedy L. Ron Hubbard zrelizoval svoj cieľ, o ktorý tak dlho usiloval: objavil zjednocujúci princíp, ktorý sa vzťahuje na celý život, spoločný menovateľ, pomocou ktorého by bolo možné pochopiť všetkých ľudí (a v skutočnosti i celý život).

Z toho vzišla lavína objavov, ktoré vrhli nové svetlo na podstatu človeka i života.

Pradávna dilema – čo je dobré a čo zlé?

V tejto brožúre odhalíte princípy, ktoré vám poskytnú riešenie na pradávnu morálnu dilemu – čo je dobré a čo zlé – a prinášajú novú úroveň rozumného myslenia a konania. S ich pomocou ste teraz schopný usporiadať prvky života a zakaždým si vybrať správne riešenie a získať nový pohľad na smery, ktorými sa môžete v živote uberať.

Pán Hubbard rozvinul tieto princípy v ďalších stovkách diel a prednášok. Tu nájdete jednoduchý a efektívny základ, ktorý vám poskytne praktický postoj k úspešnému životu používaný miliónmi ľudí.

Vedieť vždy správne riešenie…

Princípy v tejto brožúre vám odkryjú riešenie na pradávnu morálnu dilemu – čo je dobré a čo zlé – a prinášajú novú úroveň rozumného myslenia a konania. S ich pomocou je teraz človek schopný usporiadať rôzne prvky v živote, zakaždým si vybrať správne riešenie tam, kde má viac možností, a získať nový pohľad na smery, ktorými sa môže v živote uberať.

“Každý jedinec je tvorený centrálnou hybnou silou, ktorá ho poháňa skrz existenciu. Táto hnacia sila, hybná sila, ktorá ho poháňa skrz existenciu, je prežitie. Je to úsilie organizmu prežiť. Popud smerom k prežitiu nazývame dynamika.” – L.Ron Hubbard

Získajte tento praktický nástroj na každodenné problémy života – objednajte si knihu Dynamiky existencie

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dynamiky existencie”